rolex replica indicates these overall appeal of sentimental charms .

Gloria Jeans Türkiye’ye dönüyor

| |

Gloria Jeans Türkiye’deki işletmesini yapan Reysaş ile bu yıl yollarını ayırmıştı. 1968’de kurulan ve İstanbul’da 38 mağazaya ulaşan kafeterya zinciri Hacı Sayid’in sahibi Burhan Dinçerler, üç gün önce Avustralya’da master franchise anlaşmasını imzaladıklarını söyledi.

Gloria Jean’s ile uzun bir süredir görüşmeler yaptıklarını belirten Dinçerler, “Gloria Jean’s’e bizim gibi talip olan 6-7 firma daha vardı. Bunların arasında inşaat ve gıda firmaları da bulunuyordu. Ancak şirket bizi seçti” dedi.

‘Sıfırdan başlayacağız’
Şirket yetkililerinin bu kararı vermeden önce fabrikalarını gezdiğini, çalışma şartlarını incelediklerini kaydeden Dinçerler, “10 yıllık mali yapımıza baktılar. Ve bu sektörde var olan, işi bilen bir markayla çalışmayı tercih ettiler” diye konuştu.

Her yıl minimum 20 Gloria Jean’s kahve dükkânı açacaklarını söyleyen Dinçerler, “İşe sıfırdan başlayacağız. Önceliğimiz İstanbul ve Ankara olacak” dedi.

Yoruma kapalı

wohnung abmelden berlin

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı