rolex replica indicates these overall appeal of sentimental charms .

Tokana Kayseri Mutfağı

| |

Kadıköy Bağdat Caddesi’nin en nezih restoranlarından biri olan Tokana Kayseri Mutfağı olarak, geleneksel Anadolu lezzetlerini, geçmişten bugüne ev yemeklerimizi ve özellikle Kayseri mantısı çeşitlerimizle konuklarımıza gerçek yöresel tatları sunuyoruz. Mantı, börek, erişte, içli köfte, dolma, sarma başta olmak üzere geniş bir menü seçeneğimiz mevcut. Çocuklarımızın gerçek mantı lezzetini tatmadan büyüdüğü ve mantıyı bir makarna çeşidi sandığı günümüzde Tokana, dünyanın en iyi lezzetleri arasında kabul edilen geleneksel Kayseri mantısını aslına uygun olarak üretmektedir. En kaliteli malzemeden yoğun emekle lezzetler üreten butik bir üretici olan ve Kayseri mantısının yanı sıra yufkadan mamûl börek imalatı da yapan Tokana, mantının eşsiz lezzetini ustalıkla harmanlayan maharetli ellerin sayısını artırarak diğer geleneksel lezzetlerimizden olan ev eriştesini de ürünleri arasına katmıştır. Bu geleneksel lezzetlerimizin asıllarına uygun olarak yaşatılmasına yönelik sosyal sorumluluk çalışmalarına da destek olan Tokana, bugün ulaştığı marka değerini, her zaman yüksek kaliteli ve sağlıklı lezzetler sunmayı ilke edinen kurum kültürüne borçludur.

Tokana olarak öncelikli misyonumuz, Türk mutfağına damgasını vurmuş özgün bir lezzet olan mantı ve yufkadan mamûl diğer tüm ürünlerimizi, günümüz modern üretim metotlarıyla imal ederken, mantı, börek ve eriştenin geleneksel tadını ve hamurun açıldığı andaki tazeliğini koruyarak sizlere ulaştırmak. Müşterilerimizi, soframızda ağırladığımız bir konuk olarak algılayıp, Tokana maharetiyle lezzeti kat be kat artan ürünlerimizi, markamız güvencesi altında keyifle tüketilen gıdalar formunda iç ve dış pazara gönül rahatlığıyla sunmak.

Mutfak: Türk-Osmanlı Mutfağı
Web Sitesi: www.tokanamanti.com
Telefon: 0216 386 93 92
Adres: Bağdat Cad. No:363 (Yapıkredi Bankası Arkası) Şaşkınbakkal-Kadıköy İstanbul

Yoruma kapalı

wohnung abmelden berlin

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı