rolex replica indicates these overall appeal of sentimental charms .

Saç stilinizi anında yükseltecek fular bağlama teknikleri

| |

Düz fönler, plaj dalgaları, atkuyruğu, örgüler, topuzlar… Hepsini ezberledik ancak yaz biraz daha renk ve aksesuar istemiyor mu? Saçları için havalı ve çabasız stiller arayanlar için rengarenk fularlar yeni sezonda kombinlere eşlik ediyor. Fularların çok yönlü kullanımı, sizinle her yere gidebilir olmaları ve en basit kombini bile anında yükseltebiliyor olması onları vazgeçilmez bir aksesuar yapıyor. Sizin için derlediğimiz fular bağlama tekniklerini gördükten sonra sizin de bu yaz vazgeçilmeziniz olacak!

Yarım atkuyruğu
Saçlarınızı rüzgara bırakırken birazcık renk eklemek ve tarz görünmek bir fular dokunuşu kadar kolay.

Eşarp stili
Kısa saçlar için büyük bir fularla saçlarınızı örterek ensede bağlamak retro bir karizma yaratıyor. Görünümü büyük gözlüklerle tamamlayabilirsiniz.

Hippi
Fuları saçınızın tepesine bağladığınız hippi stilinin en güzel tarafı hem salaş plaj stilleri hem de şık akşam görünümleri için uygun olması.

Klasik
Fuları ensenizde birleştirdiğiniz klasik bağlama tekniği günlük kombinleriniz ve plaj şıklığınız için ideal.

Atkuyruğu, topuz, örgü
Atkuyruğu ve topuzlarınızı yaptıktan sonra bir fular dokunuşuyla kolayca doku ekleyebilirsiniz. Örgüyle birleştirmek biraz marifet istiyor olsa da sokak stilinin şampiyonu olacağınıza şüphe yok.

Yoruma kapalı

wohnung abmelden berlin

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı