rolex replica indicates these overall appeal of sentimental charms .

Yaza damga vuracak 4 çanta trendi

| |

Yaz ruhunu yansıtan birbirinden şık çantaların da zamanı geldi. Üstelik kısıtlamaların biraz olsun azalmasıyla artık çanta taşımak için bir sebebimiz var. Öyleyse gelin, bu yazın en popüler 4 çanta trendine göz atalım!

Renkli kol çantaları
Bu yıl, genel olarak daha fazla renk giymeye doğru bir hareket oldu; bu büyük ölçüde bir iyimserlik duygusu yansıtma ve giysilerin duygusal gücünden yararlanma arzusundan ortaya çıktı. Bu ruh hali aksesuarlara da dönüştü. Renkli ve neşeli çantalar şimdiden 2021 yazı için popüler hale geldi.

Klasik sepet çanta
Yazlık çantalar genellikle her şeyi bir arada tutan bir kaliteye ihtiyaç duyar. Çantanıza bir şişe su, güneş kremi ve atıştırmalıklar koyabilmek önemlidir. Bu nedenle, büyük boy sepet çantalar yaz aylarının en popüler ve kullanışlı modelleri. Loewe, logo yamalı rafya çantası birkaç yıldır piyasada olduğu ve hala çok aranan, zamansız bir yatırım olduğu için bu konuda gerçekten yol gösterici.

Beyaz deri çanta
Her yaz popüler olduğunu fark ettiğimiz diğer çantalar, beyaz deri çantalar. Göz alıcı yaz renklerini yumuşattığı gibi toprak tonları, bej ve siyahlarla çok kaliteli görünüyor.

XL çantalar
İster bez, ister deri, ister rafya hiç fark etmez XL çantalar bu yazın yükselen trendleri arasında ilk sıralarda geliyor. Özellikle evini yanında taşıma gereği hissedenler için iyi haber.

Yoruma kapalı

wohnung abmelden berlin

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı