rolex replica indicates these overall appeal of sentimental charms .

Herhangi bir kombini trend hale getirecek 4 ilkbahar ayakkabı modeli

| |

Bahar ayları, ayakkabı dolabınızı yeniden değerlendirmek için yılın en cazip zamanı gibi görünmeyebilir ancak deneyimlerimize göre, kışın boğucu katmanlarından kurtulmak ve kendimizi sıcak ayların sunduğu daha geniş seçeneklere açmak için mükemmel bir fırsat! İşte trend olmanızı sağlayacak o ayakkabı modelleri…

Mule
Kasvetli kış havasından kurtulurken, neredeyse bütün markalarının koleksiyonlarında yer verdiği mule ayakkabılar konfor alanınızı genişletirken aynı zamanda tarzınıza da katkı sağlayacak. (Ayakkabı: Topshop Skyla White Quilted High Mules)

Balerin babetler
Yetişkin balerin babetleri, bu sezon oldukça trend! Hem rahat hem de oldukça şık bu modeli; istediğiniz davete giyebilir ya da günlük şıklığınıza katabilirsiniz. (Ayakkabı: Jigsaw Anais Leather Flat Shoe)

Chelsea botlar
Bu botları kış sezonundan bir miras olarak bahar aylarına taşıyoruz. Geçtiğimiz senenin son aylarından itibaren hayatımıza giren bu botlar; başta çirkin olarak değerlendirilse de daha sonra tüm moda dünyasını ele geçirdi. Bahar aylarında bu kalın tabanları botları oldukça sık göreceğiz. (Ayakkabı: Topshop Albie Ecru Leather Chunky Chelsea Boots)

Kısa topuklar
Kısa topuklu ve ince bantlı sandaletler; ilkbahar ve yaz aylarını adeta ele geçiriyor! Oldukça zarif ve elegan bu trend, her kombininize yakışacak. (Ayakkabı: Arket Mid-Heel Leather Strap Sandal)

Yoruma kapalı

wohnung abmelden berlin

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı