Toplantınızı yaparken karnınızı da doyurabileceğiniz 5 mekân

| |

İş yemekleri için mekân bulmak oldukça zordur. Konuşabileceğiniz kadar sakin, uzun zaman geçirebileceğiniz kadar konforlu ve güzel yemek yiyebileceğiniz kadar da iddialı bir menüye sahip olsun istersiniz. Çünkü işinizin yürümesi için bu üç gerekliliğin yerine gelmesi şarttır. İşte bu gibi bir ihtiyaç durumunda imdada yetişen, iş dünyasının çok sevdiği mekânlar…

Vogue
Vogue bir toplantı için iddialı bir mekân olabilir ama eğer ihtiyacınız olan biraz da gövde gösterisiyse kesinlikle listede üst sırada yer alır. Hem manzarası hem de dekorasyonuyla insanı ayrı bir etkiler. Önemli kararlar almak ve gücü hissetmek için uygun bir yerdir. Akdeniz mutfağından, suşiye inanılmaz geniş bir menüye sahiptir. Üst düzey bir toplantı için üst düzey bir mekândır.

Mia Mensa
1994 yılında kurulan ve hâlâ aynı titizlikle hizmet veren İtalyan lokantası Mia Mensa, nezih ortamı ve birbirinden güzel lezzetleriyle her türlü toplantıyı kolaylıkla kaldırabilecek bir mekândır. Manzaradan şaraplarına, pizzalarından deniz ürünlerine her şey muhteşemdir. O toplantıdan canınız sıkkın ayrılmanız mümkün değil.

Da Mario
Bir başka İtalyan restoranı seçeneği olan Da Mario nezih ve iddialı bir çizgiye sahiptir. Özellikle üst düzey misafirler ağırlayacaksanız ve toplantınızın biraz da gösteriye ihtiyacı varsa kesinlikle tercih edilmesi gereken yerlerden biridir. Oturma düzeni nedeniyle de sizi kapalı bir gruba dönüştürür. Ayrıca pizzası ve ev yapımı makarnaları anlatılamayacak kadar lezzetlidir.

Cipriani
İş dünyasının en sevdiği mekânlardan biri olan Cipriani sessizliği ve rahatlığıyla sizi evinizde gibi hissettirir. Bu nedenle oturup ciddi konuşmalar yapmak ve güzel kararlar almak için oldukça ideal bir mekândır. Bunun yanında harika pizzalara ve makarnalara sahip bir menüsü bulunur. Zaten çalışırken ihtiyacınız olan yiyecekler de bunlar değil mi?

Flamingo
Ceylan International iştiraki olan ve Paris, Londra, New York gibi şehirlerde de şubeleri bulunan Flamingo, tasarımı ve nezih havasıyla ciddi ve oturaklı bir mekândır. Size istediğiniz sadeliği de sessizliği de menüyü de verir. Ancak tabii ki yer bulabilirseniz… Toplantı gününüzü belirler belirlemez rezervasyon yaptırmayı da unutmayın.

Yorum Yazın