Medyanüve’nin sahibi Mustafa KÖSEOĞLU Prof. Dr. Ali SERPENGÜZEL’i ziyarette bulundu

| |

İstanbul’un sayılı yaşam portalleri arasında yeralan Citysistanbul.com’un ve bir pazarlama iletişimi ajansı olan Medyanüve’nin sahibi Sayın Mustafa KÖSEOĞLU, 18 Mayıs 2017 Perşembe günü, Koç Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü Microphotonics Research Laboratory’nin başındaki isim, Prof. Dr. Sayın Ali SERPENGÜZEL’i ziyarette bulundu.

Sayın Mustafa KÖSEOĞLU ziyarete ilişkin Citysistanbul.com’a şu açıklamada bulundu.

” 1997 yılında Bilkent Üniversitesi Fizik Bölümü, Master of Science programı için toplam da 5 kişiyi kabul etti. Ben de, tam burslu derecesini elde ederek, bu 5 kişi içinde yeraldım; bir başka deyiş ile Türkiye’deki 5., İstanbul’daki ise 3. kişiyim.

Boğaziçi Üniversitesi Elektrik – Elektronik Mühendisliği ve Fizik Bölümü mezunu olan ve doktorasını Yale Üniversitesi’nde gerçekleştiren Sayın Ali Bey’in, master programında Hocam olması, bana rehberlik etmesi, kendisinin uygulama derslerine girmem, haliyle İngilizce olarak ders verebilmem hususunda sağlamış olduğu moral ve motivasyon, şahsım için tarifsiz denebilecek düzeyde bir tecrübe ve onur olmuştur.

Ziyaretimde, tabi ki de herzaman olduğu gibi Sayın Hocam’dan feyz aldım; farklı konularda istişare etme fırsatına nail oldum; Hocamın teveccühü doğrultusunca, bundan sonra daha sık görüşebilme kararı aldık ve müsadelerini isteyerek yanlarından ayrıldım.

Kendilerine, buradan, bu vesile ile bir kez daha teşekkürlerimi arz ediyor, saygılarımı sunuyorum… “

Yorum Yazın