Mangal Evi Hanedan

| |

Riste-i Hayat Taâm

(Hayatın Bağı Yemektir)

Edebiyat yaşamı anlatıyorsa en temel gereksinimi yemekten geçiyorsa o zaman Hanedanımıza hoş geldiniz. Her zaman sağlıklı ve kaliteli; günlük, taze ve dondurulmadan getirdiğimiz etlerimizi, memleketimizden topladığımız özel baharat ve soslarımızla, usta şeflerimiz tarafından, kaliteli ve hijyenik bir ortamda hazırlanan lezzetlerimizi damak tadınıza sunan Hanedan Mangal Evi, öğle ve akşam yemekleriniz için harika bir lezzet durağıdır. Büyülü dokusuyla bütünleşen modern atmosferinde, iş ortaklarımızın güler yüzlü, samimi ve sonsuz hizmet kalitesi ile sıcak bir aile ortamı ile eşsiz müzikleri ile birlikte karnınız tokken bile yedikçe yedirten ve tüm sevdiklerinize anlatacağınız bir lezzet. Hem iş hem de özel yemeklerinizi lezzetli bir deneyime dönüştürebileceğiniz bir yer. Dilerseniz kısa atıştırmalar yapabilir, dilerseniz keyifli sohbetlerinize yeni tatlar katabilirsiniz. Hanedan Mangal Evi, günün stresini atmak, farklı tat ve lezzetlerini tatmak için mükemmel bir tercihtir. Hanedanda mangal keyfini denediniz mi? Sloganıyla yola çıktık ve gerçek mangal lezzetini, tamamen doğal gıdalar ve bize özgü pişirme teknikleri ile siz değerli tüketicilerimizle buluşturduk. Her mangalda mutluluk, her yudumda keyif alacağınız yeni lezzet durağınız Hanedan Mangal Evi.

Damak tadını bilenlere…

Kalitenin Lezzetle Buluşması
Mangal Evi’mizde her ayrıntıyı özenle bütünleştirdik. Ürün kalitesi, lezzet ve hijyen size en iyi hizmeti vermek için dikkatle üzerinde durduğumuz konular.

Birinci Sınıf Servis Kalitesi
Restoranımızda size eşsiz lezzetler sunmanın yanı sıra profesyonel ekibimizle en iyi hizmeti sunarak sizleri mutlu etmek için çalışıyoruz.

Huzurlu ve Rahat Bir Ortam
Gayemiz verdiğimiz hizmet kalitesi ve fark yarattığımız lezzet kültürüyle, sizlere huzurlu bir ortam sunarak sürekli müşterimiz olmanızdır.

Mangal Evi Hanedan
Safir Park Residence / Beylikdüzü / İSTANBUL
0(212) 803 0164 — 0(541) 803 0164
info@mangalevihanedan.com

Yorum Yazın