Ağustos ayı burç yorumları

| |

KOÇ

Ağustos ayı belki yaz mevsiminin sona erdiğinin habercisi ama havalar yazın tam ortasındaymışız gibi kavurmaya devam ediyor. Ateş’in çocukları olarak adeta Güneş’in pozitif enerjisini içinize hapsediyorsunuz. Kabul edin, bu yaz sizin açınızdan oldukça verimli geçti. Hele ki Mart, Nisan ve Mayıs ayının sıkıntısını düşününce ‘hayatım nasıl da düzene girdi böyle’ diyor olmalısınız.

Geçen ay söylediğim gibi Jüpiter Aslan burcuna geçiş yaparak, özellikle yaz aylarınızı yalnız geçirmemeniz için elinden geleni yapacaktır. Kalbimde, aklımda biri var diyorsanız onunla etkileşim kuracağınız tarih 10 Ağustos haftası olabilir. Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay, uzun zamandır adeta karnınıza kramplar sokan duyguların açığa çıkmasına olanak sağlıyor. Bu kişi eğer iş yerinden tanıdığınız ya da işle alakalı biriyse, sizinle iletişime geçmek için araya başkalarını koyabilir.

15 – 17 Ağustos tarihleri arasında sakın eve kapanmayın! Venüs’ün Jüpiter ile kavuşum yapması bu günleri sizin için hem eğlenceli, hem romantik, hem flörtöz, hem de aşkla ilgili konularda şanslı kılıyor. Kendinize güvenin hatta ilk adımı siz atın. Bu ay sorumluluklarınızı unutuyor olmanız ise size ay sonuna doğru sıkıntı yaratabilir. Özellikle de ayın 25’inde Venüs’ün, burcunuzda gerileyen Uranüs ile yaptığı üçgen açı size işi, gücü unutturacak hatta aşk için yaşadığınızı düşündürecek cinsten. Yöneticileriniz veya iş ortaklarınız bu durumdan şikayetçi olabilir, sizi sert bir dille eleştirebilirler. Dikkat!

Ağustos ayının gündemi: Aşka hasret kaldığın, yeterince sevilmediğin günlerin acısını çıkarttığın bir ay… Peki ya buna patronu ne der?

Aşk tılsımı: Çekinmek sana göre değil, iyi ki de değil…

Ve seks: Libidonu övmeme gerek var mı sence? Bu ay yine harikasın.

BOĞA

Gönlünüz kurak bir çölde kalmış sanki… Uzakta bir aşk var fakat uzanmak yerine sadece hayaliyle mutlu olmaya çalışıyorsunuz. Neptün gerilemesi kafanızı bulandırmaya devam etse de, en azından karşıt burcunuzda 5 aydır devam eden Satürn retrosundan kurtuldunuz. Satürn’ün, zor da olsa, pek çok talebini yerine getirdiniz. Artık hangi yöne doğru gideceğinize eminsiniz, özellikle kariyer noktasında hedeflerinizi koymuş ve çalışmalara başlamış olmalısınız. Fakat iş, ilişkilere gelince tutuk ve sabit tarafınız elinizi kolunuzu bağlıyor.

Satürn, gerileme sürecinde size bağımsız olmayı ve bitişlerden korkmamayı öğretti. Eğer bir ortaklık bitirdiyseniz ya da gel gitleri olan bir ilişkiye son noktayı koyduysanız, aynı hatayı ikinci kez yapmayacağınıza emin olabilirsiniz. Ağustos ayı ise özellikle kariyer anlamında size büyük jestler planlıyor. 10 Ağustos’ta Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay, ihtiyacınız olan iş ortağını bulmanıza ve sağlam anlaşmalar yapmanıza olanak sağlayacak. Ev, emlak işleri ile ilgili gelişmeler de 10 Ağustos’un 3 gün öncesi ve 3 gün sonrasında gündeminizde yer bulacak.

Hala tatil yapmadıysanız ya da tatile doyamıyorum diyor ve rezervasyon yaptırmak istiyorsanız, 15-17 Ağustos ile 26 Ağustos sonrasını seçmenizi öneririm. Ayın 17’sinde Venüs, Jüpiter ile kavuşum yaparak lükse ve seyahatlere ilgiyi arttırıyor. Kim bilir belki de aradığınız aşkı yolculuk sırasında bulursunuz… Ayın 25’inde ise Başak burcunda Yeniay oluşuyor. Romantik bir telefon alabilir, planlarınızın yönünü değiştirebilirsiniz…

Ağustos ayının gündemi: Kendini ne kadar zorlasan da, aşkın önünde hiçbir şey duramaz. İş hayatın yoluna girerken, aklın sadece onda…

Aşk tılsımı: Mükemmeli aramak da nereden çıktı?

Ve seks: Şikayet etmeyi bırakırsan, mutlu olursun. Buna sen karar ver!

İKİZLER

Hayatınızın güncellendiği ve çevrenizde yeni yüzler görmeye başladığınız aylar içindesiniz. Değişimden beslenen bir burç olarak, bu farklılıklar sizi hem kaygılandırıyor, hem de heyecanlandırıyor. Eğer kendinize molalar yaratmakta zorlanıyorsanız, 10 Ağustos’u kapsayan süre içinde size engel olan her ne varsa meydan okuyacağınız ve neredeyse isyan edeceğiniz kesin. Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay, bağımsızlık nidaları atmanıza sebep olabilir.

Yazın son ayı, birden fazla konuyla ilgileneceğinizi ve her şeye yetişmek için üstün bir çaba sarf edeceğinizi işaret ediyor. Merkür insanı olmak size pratik bir zeka ve iletişim gücü kattığı için, bir yandan işinizi yaparken bir yandan da tatilinizi yapabilirsiniz. Büyüleyici romantik beklentiler içine gireceğiniz tarih olan 17 Ağustos (15-16 Ağustos’u da hesaba katmak lazım), sizi eski bir arkadaşınızla sevgili yapabilir. Venüs’ün Jüpiter ile yaptığı kavuşum, beklenmedik bir ilişkinin fitilini ateşleyecektir. Fakat dikkat, bu ilişki herkesin gözü önünde başlayabileceği için dedikodular da hızla yayılacaktır.

Ay sonuna doğru, maddi anlamda çok açıldığınızı fark edeceksiniz. Finansal olarak kendinizi garantiye almanız gerektiğini çok iyi biliyorsunuz, çünkü attığınız her adımı geleceği düşünerek atıyorsunuz. 25 Ağustos’ta hesabını bilen bir burç olan Başak’ta Yeniay gerçekleşiyor. Bunu bir fırsat olarak görün ve önce tüm borçlarınızı kapatın, sonrasında ise oturup bir plan yapın. Sorumluluk almanın zamanı geldi, parayı biraz daha fazla elinizde tutmalısınız.

Ağustos ayının gündemi: Ya sorunun bir parçasısındır, ya da çözümün. Bu ay hangisi olduğunu anlayacaksın.

Aşk tılsımı: Aşk! Hem de hiç düşünmediğin insanla…

Ve seks: Biraz daha az konuş ki, tutkularına söz hakkı gelsin…

YENGEÇ

Düşünceler içinde boğulmaya gerek yok diyeceğim ama yine gece uyurken kafanızdaki kaygılarla boğuşacaksınız. Bu ay aslında sizin itiraf ayınız… Rahat bir uyku çekmek istiyorsanız, bunu yapmanın tam sırası… Eğer küs olduğunuz yakın bir arkadaşınız ya da akrabanız varsa, 10 Ağustos’taki Dolunay sizi bir araya getirebilir. Ayrıca yine 10 Ağustos’u kapsayan 1 haftalık süreçte miras, kredi, ortaklık ve paylaşım konuları gündeminizde olacaktır. Benim tavsiyem, sizi zorlayan insanlara karşı savunma sergilemek yerine, çözüm üretmeniz.

Pişman olduğunuz konular var ve kimseye söyleyemeseniz de bu durum içinizi sıkıyor. Partnerinizle aranızdan su sızmasa da, bu günlerde hep daha fazlasını isteyebilirsiniz. Özellikle 15-17 Ağustos günleri arasında Venüs ve Jüpiter arasındaki kavuşum, ilişkiniz açısından romantik günlere vurgu yapıyor. Sevgilinizin jestleri ve beklenmedik kişilerden gelen iltifatlar kendinize olan güveninizi arttıracak. Bu günlerde rüyalarınıza da dikkat edin; mesaj içerikli olabilir…

25 Ağustos’ta Başak burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. İletişim gücünüzün arttığını hissedebilir, arkadaşlarınızla paylaşımınızı çoğaltabilirsiniz. Yaz sonu sizin enerjinizi düşürmüyor, aksine daha fazla organizasyona katılıyor, arkadaş çevrenizi genişletiyorsunuz. Eğer eğitim alanında ilerlemek isteyen bir Yengeç burcuysanız, önceden yaptığınız başvurulara olumlu cevaplar alabilirsiniz.

Ağustos ayının gündemi: Ruhundaki yaralarla gurur duy, çünkü onlar sana yardım edecek ve seni eğitecektir.

Aşk tılsımı: ‘An’ı yaşamazsan, anılarda yaşamak zorunda kalırsın.

Ve seks: Arzular artık saklanacak durumda değil!

ASLAN

Geçen ay itibariyle resmen ortamların en aranılan insanıydınız ve bu ay da üzerinizdeki popülerlik hız kesmeden devam ediyor. 2019 yazı sizin için unutamayacağınız anılar ve tecrübelerle dolu. Bu tecrübelerinize yenisini kattığınız tarih ise 17 Ağustos! Burcunuzda bulunan Jüpiter’in, aşk gezegeni Venüs ile kavuşum yaptığı bu gün; lüks harcamalarınız artacağı gibi, hem etrafınızı hediye yağmuruna tutabilir, hem de karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz. Hatırlatma, bu 5 yıldızlı etki 15 Ağustos’tan itibaren başlayacaktır. Çekiciliğinizi kullanarak açamayacağınız kapı yok.

Bu ayın en tehlikeli günü ise 10 Ağustos’ta karşıt burcunuzda gerçekleşecek Dolunay. İlişkilerinizde önceden gelen sorunlar, birkaç günlük süreçte patlak verebilir. Partnerinizi bazı konularda ikna etmeniz zorlaşacaktır. Neyse ki ayın 12’inde aşk gezegeni Venüs, burcunuza geçiş yapıyor ve size karşı konulması zor bir cazibe katıyor. Bunu kullanabilirsiniz.

Size küçük bir uyarı, bu ay harcamalarınızda ipin ucu kaçabilir. Özellikle aile hayatınızda maddi konular ay sonuna doğru sorun olarak görülecektir. Elinize geçen parayı, ikinci güne bırakmadan bitirmenizin sonuçlarını Eylül ayında daha fazla hissedeceksiniz. Gelecek ay zorlanmamanız açısından bu uyarı dikkate almanızı tavsiye ederim. 25 Ağustos’ta Başak burcunda gerçekleşecek Yeniay, önce sizi maddi konularda kaygılandırsa da sonrasında çözüm yolları bulmanız için fırsatlar yaratacaktır.

Ağustos ayının gündemi: İlişkilerde her şeyi kontrol edemezsin, boş verdiğin bir ay olsun…

Aşk tılsımı: “Sevildiğim kadar severim!”

Ve seks: Ego savaşına girmezsen, aşka yol açabilirsin.

BAŞAK

Etrafınızdakileri toparlamaktan kendinizi toparlamaya vakit bulamıyorsunuz adeta. Çok çalışıyorum diye hayıflanmayın, başkalarının sorumluluklarını neden sırtlandığınıza kafa yorun bence… İnsanların beklentilerini yükselttiğiniz gibi, partnerinizin ve ailenizin ihtiyaçlarını görmezden geliyorsunuz. Ağustos ayı aslında yüzleştiğiniz bir ay… A ve B planı olan bir burç olarak, hayatın size C planı hazırlatacağını söylemek isterim.

Planlı programlı olmanın her zaman işe yaramadığını 10 Ağustos’ta Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay’la daha net anlayacaksınız. İş yerinizde gerçekleşecek değişimler, çalışma arkadaşlarınızın sorunları veya iş değişimleri sizi düşündürebilir. Aynı zamanda, bulunduğunuz ortamda öne çıkmak ve kariyer hayatınızda üst sıralara tırmanmak için daha hırslı olacaksınız. 22 Ağustos’tan sonra Güneş, burcunuza geçiyor ve sizin döneminizi başlatıyor. Toparlandığınız gibi, üretkenliğiniz de artıyor…

Çalışma düzeninize ve iş disiplininize kimse su dökemez. Yaptıklarınızın karşılığını almak için uzun zamandır beklemedeyseniz, 25 Ağustos’ta burcunuzda oluşacak Yeniay sıranın size geçmesine olanak sağlayacak. Yeniay’ın verdiği mesaj açık ve net aslında; iş hayatında bazı bitişler yaşansa da geleceğe yönelik kapılar ardına kadar açık! Sadece iş değil, özel hayatınız da bu günlerde canlanacak. Kalbiniz boşsa, iş arkadaşınız ya da iş vesilesiyle tanıştığınız biriyle aranızda elektriklenme olabilir. Hayatınızda aşka yer vermeyi unutmayın…

Ağustos ayının gündemi: Toparlanayım derken, bin parçaya bölünme. Aman!

Aşk tılsımı: “Bir gün”, “belki” ve “keşke” uzak durman gereken kelimeler!

Ve seks: Bir gülüş belki de bir anahtardır.

TERAZİ

Bir ilişkinin içinde miyim, yoksa sadece arkadaş mıyız diye sorgulayan veya özel hayatında belirsizlikler yaşayan Terazi burçları için Ağustos ayı, cevaplarını sonuna kadar aldığı bir ay olacak. Hissetmediğiniz bir ilişkiyi yaşamak sizin için de sadece zaman kaybı. 10 Ağustos’ta Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay özel hayatınıza vurgu yapıyor. Ağzınızdan çıkan sözlerin geri dönüşü olmayacaktır, dikkatinize…

Ayın 12’sinde Venüs’ün Aslan burcuna geçişi, Dolunay’ın etkisini daha da arttırabilir. Cesur ve iddialı konuşmalar karşı tarafı şaşırtacağı gibi, üstünüze gelmekten çekineceklerdir. Ayrıca sosyal hayatınız da Venüs’ün etkisiyle canlanacak. Kendinizi keyifli organizasyonlar, eğlenceli arkadaş ortamlarında bulunabilirsiniz. Evli Terazi burçları ise çocuk yapma fikrine bu günlerde daha sıcak bakabilir. 22 Ağustos’ta Güneş’in Başak burcuna geçişi, ailevi konularda daha fazla sorumluluk alacağınız günlere girdiğinizi belirtiyor.

Sürekli tekrar eden bir sağlık probleminiz varsa, ay sonuna doğru nüksedebilir. 25 Ağustos’taki Yeniay, sağlığınızla ilgili konulara daha fazla yönelmenizi sağlayacak. Aynı zamanda spora yazılabilir, fit bir görünüme kavuşmak için diyete başlayabilirsiniz.

Ağustos ayının gündemi: Kimseden bir şey beklemezsen, hayal kırıklığına da uğramazsın…

Aşk tılsımı: Adını aşk koydum!

Ve seks: Rüzgarın tene dokunuşu gibi yumuşak ve ürpertici…

AKREP

Ağustos sizin için hızlı ve önemli gelişmelerle başlayacak diyerek konuya da hızlı bir giriş yapmak istiyorum. Çünkü ayın ilk günü Venüs, burcunuzda bulunan Satürn ile üçgen açı yaparken; yine burcunuzdaki Mars, Jüpiter ile kare açı yapıyor. Bugün enteresan bir gün olabilir. Hem cesur konuşmalar yapacak, hem de alışveriş noktasında sınırı aşacaksınız. Partnerinizle birbirinize itiraflarda bulunabilirsiniz. Ağzınızdan çıkanlar sizi bile şaşırtacak.

10 Ağustos’ta, etkilerini 3 gün önce ve 3 sonra hissedeceğiniz bir Dolunay gerçekleşecek. Ailevi konulara vurgu yapan bu Dolunay, sizi akrabalarınızla karşı karşıya getirebilir. Fakat bu yeni bir mevzu değil; geçmişte biriktirdiğiniz sıkıntıların dışavurumu olacaktır. Yaşanacak anlaşmazlıklar partnerinizle ilişkinize de olumsuz yansıyabilir. Onun sizi anlamadığını düşünüyorsanız, ay sonuna doğru bu fikrinizin doğru olup olmadığı ortaya çıkacaktır.

25 Ağustos’ta Başak burcunda gerçekleşecek Yeniay projelerinizi ve geleceğe dair hedeflerinizi destekleyecek nitelikte… Çalışma ortamında yeni kararlar alma eğiliminde olabilirsiniz. Hatta terfi etme, bölüm değişikliği, prim gibi aklınızda olmayan gelişmeler de yaşanabilir. Maddi anlamda rahatlayacağınız, gelirinizi arttıracağınız günler…

Ağustos ayının gündemi: Bu ayın nasıl geçtiğini anlamayacaksın bile…

Aşk tılsımı: Aynı konuların tekrar tekrar açılmasına izin verme…

Ve seks: Adeta şarkının ritmi gibidir, ilişkinizin iniş çıkışları… İniş çıkış varsa heyecan da vardır!

YAY

Bir yaş daha büyüdüm dediğiniz bir zaman diliminden geçiyorsunuz. Gerek yaşadığınız tecrübeler, gerekse çevrenizden duyduklarınız sizi gün geçtikçe olgunlaştırıyor. Size hiç anlamadığınız bir şekilde tavır alan insanlar ya da eski sevgiliniz bu günlerde kapınızda dolanıyor olabilir. Ayın ilk günlerinde alacağınız beklenmedik itiraflar sizi hem şaşırtacak, hem de kendinize olan güveninizi arttıracak nitelikte.

10 Ağustos’ta Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay ile yakın çevrenizle (bu kişi komşunuz dahi olabilir) ilgili enteresan haberler alabilirsiniz. Dolunay size hem cesaret, hem de merak verecektir. Hoşlandığınız kişiye daha yakın olabilmek ve onu daha yakından tanımak için onun çevresinden insanlarla iletişim kurmaya çalışabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, partnerinizin arkadaşları, hatta kardeşleriyle aranızı sıcak tutmaya çalışacak; problemlerini çözmek için destek olacaksınız.

Ay ortasına doğru, önceliğiniz işiniz olacak. Hem Güneş’in Başak burcuna geçişi hem de 25 Ağustos’ta Başak burcundaki Yeniay farklı sektörlerden işlere sıcak bakmanıza sebep olabilir. Bazen emeklerinizin karşılığını almadığını ve bulunduğunuz işte geleceğiniz olmadığını düşünüyorsunuz. Unutmayın, siz şans gezegeni Jüpiter tarafından yönetilen bir burçsunuz. İş başvurusu yapmaktan hatta bu konuyu arkadaş çevrenizde dillendirmekten çekinmeyin. Ummadığınız insanların desteğini görebilirsiniz, şansınız bu ay oldukça yüksek!

Ağustos ayının gündemi: Bu ay şansını kendin yarat! İstemekten çekinme…

Aşk tılsımı: Tesadüfün bu kadarı demeye hazır ol…

Ve seks: Bilinmeyen her zaman heyecan vermez mi?

OĞLAK

Tatil planları yapıyor olabilir misiniz? Evet, belki yaz mevsiminin sonuna geldik ama bu sıcak havaların devam edeceği kesin… Yoğun bir çalışma temposuna kendinizi kaptırmışken vücudunuz ve sosyal medyada gördüğününüz tatil fotoğrafları size “artık tatile çık!” diyor… Güzel haber, 10 Ağustos’ta Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay’ın para evinize bir dizi düzenleme getirmesi. Öncesinde yaptığınız girişimler olumlu sonuçlanabilir ve beklediğiniz yerlerden ödemelerinizi alabilirsiniz.

Yurtdışı bağlantılı işler, akademik çalışmalar ve hukuk konularında sizi heyecanlandıracak gelişmelerle de Ağustos ayında bolca karşılaşacaksınız. Ayın 22’sinde Güneş’in Başak burcuna geçişiyle tatil ya da yurt dışı planlarınız netleşebilir. Eğitimle ilgili konularda çalışmalarınız varsa eğer 25 Ağustos’ta Başak burcunda oluşacak Yeniay ile çalışmalarınızı hızlandırabilir; verimli görüşmeler yapabilirsiniz. Eğer mülakata gireceksiniz, sorulara verdiğiniz pratik cevaplarla diğer adayların önüne geçmeniz mümkün.

Benim tavsiyem bu ay sınırlarınızı aşın, farklı yerler keşfedin. Seyahatler, uluslararası bağlantılar sayesinde ufkunuzu genişletebilir, kariyeriniz açısından yeni fikirler üretebilirsiniz. Tanıştığınız insanların tecrübelerini kariyer hayatınıza aktarmak isteyeceksiniz. Geniş düşününün ve çıtayı yükseltin!

Ağustos ayının gündemi: “Ben hala tatil sayıklıyorum, tutmayın beni…” dediğin bir ay…

Aşk tılsımı: Güvenmek bu kadar zor olmamalı…

Ve seks: Ağır ama emin adımlarda gösteriyorsun kendini…

KOVA

Yaz mevsiminin son ayında gelecek planları yaptığınız ve ilişkinizle ilgili keskin kararlar verdiğiniz günler içindesiniz. Bu ay sizi oldukça ilgilendirecek bir Dolunay var! 10 Ağustos’ta burcunuzda oluşacak bu Dolunay, sizi daha fazla çalışmaya ve kariyeriniz noktasında fazla atılgan olmaya itebilir. Çalışma ortamında bu hırsınızı hoş karşılamayacak ekip arkadaşlarınız olacaktır.

Eğer ılımlı ve dengeli olursanız, Dolunay’ı en az hasarla atlatırsınız. Fakat çalışma azminizin ve öne çıkma arzunuzun önüne geçemeyip, size engel olan herkese ve her şeye muhalif olabilirsiniz. İlişkinizde ise hiç olmadığınız kadar kıskançsınız. Sevgilinizin arkadaşlarından rahatsız olabilir ve bunu onlara da belli edebilirsiniz. Partneriniz bu durumdan pek hoşnut olmayacaktır, dikkat!

Aslında kazançlı bir aydan geçiyorsunuz, yeter ki daha fazlasını istemeyin. Ayın 25’inde Başak burcundaki Yeniay ile tutkularınız artacak… Evliyseniz, eşiniz finansal konularda şanslı bir dönemde olabilir. Yatırım yapabilir veya ortak bir işe başlayabilirsiniz. Ortaklı bir işte çalışıyorsanız, paylaşımlarınız değişebilir, gelirlerinizdeki artış farklı iş kollarını, yeni iş arkadaşlarını bünyenize dahil etmenizi sağlayabilir. Çalıştığınız yer güncelleniyor ve genişliyor, bilginize…

Ağustos ayının gündemi: “Dolunay vermiş olduğu yetkiye dayanarak, kendimi bu ayın en cesuru ilan ediyorum!” demeye hazır mısın?

Aşk tılsımı: Hararetli tartışmalar aşkı besler…

Ve seks: Tutku varsa, bu ilişki uzun solukludur!

BALIK

Bu yaz sizin için hızlı ve yoğun geçti. Hem iş, hem de özel hayatınızda yaşananlar ve duyduğunuz ilginç hikayeler, aslında istediğiniz heyecanı size sağladı. Rutin geçmiyor günleriniz, kabul edin. Her şeye yetişmeye çalıştığınız için, bu ay biraz sakinlik arayabilirsiniz. 10 Ocak’ta Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay ile yalnız kalma ihtiyacınız artabilir. Aslında derin çalışmalar yapmak, hayatınızda olan biteni sadece kendinizle değerlendirmek için oldukça güzel bir zaman dilimi bu…

Hayatınızı dengelemeye çalışıyor olsanız da, çevreniz ve yaşadıklarınız sürekli güncelleniyor. Unutmayın, siz değişken ve çift kısmetli bir burçsunuz. Yeni bir işe başladığınızın ilk günü, diğer istediğiniz işten de teklif alabilir; hoşlandığınız erkekle, eski sevgiliniz arasında kalabilirsiniz. “Teker teker gelin artık!” diye hayıflansanız da, hayat sizi hep iki seçenek arasında bırakıyor… 22 Ağustos’ta karşıt burcunuza geçiş yapan Güneş, daha sağlam kararlar almanızı sağlayacaktır. En azından artık verdiğiniz kararların arkasında durabilirsiniz.

Ay sonuna doğru yine karşıt burcunuzda bir Yeniay oluşuyor. İlişkiniz veya iş ortağınızla aranızda belirsiz durumlar varsa, sorunların kaynağını ortaya çıkarabilir ve orta yol bulmaya çalışabilirsiniz. Ayrıca ayın 20’sinden sonra partnerlerinizle olan duygusal bağlarınız konusunda daha ciddi düşünebilir ve bu ilişkinin geleceğini sorgulayabilirsiniz.

Ağustos ayının gündemi: Hayır, kararsız falan değilsin. Ne istediğini aslında çok iyi biliyorsun…

Aşk tılsımı: “Sanırım şansım açıldı!” Diyorsan hak veririm…

Ve seks: “Bir adım sen gel, bir adım ben!” diyorsun…

Yorum Yazın