Haziran ayı burç yorumları

| |

KOÇ

Oldukça yoğun ve yorucu bir Mayıs ayını geride bırakmış olabilirsiniz. Hayatınızdaki yeni başlangıçlarınıza adaptasyon süreci ile geçtiğimiz ayı bitirdiniz. Kendinizi pek de fena hissetmiyor olmalısınız çünkü enerjiniz her zaman dorukta bir burç olarak tanınıyorsunuz.

2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Kariyer yaşantınızda geçen ay yapmış olduğunuz bazı girişimlerinizin sonuçlarını, bu ay birebir yaşayabilirsiniz. Size hatırlatmamız gereken bir detay da ufak seyahat bavulunuzu yanı başınızdan ayırmamanız gerektiği… İş için bu tarih aralıklarında sıkça yolculuk yapabilirsiniz.

21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak. Bu döngüde Yengeç burcunun özellikleri baskın olacaktır. Siz yapı itibari sevmediğiniz hiçbir şeyi yapmak istemezsiniz ve inatçı davranırsınız. Fakat Haziran ayının sonlarına doğru duygularınız kararlarınızı fazlasıyla etkileyecektir. Yapmak istemediğiniz bazı konuşmaları, yoğun hissiyatınız nedeniyle yapabilirsiniz.

26 Haziran’da Merkür Yengeç burcunda gerilemeye başlıyor. Bu dönemde size tavsiyemiz, yine hayatınıza dair yeni planlamalarınız varsa, 20 Temmuz’a kadar programlayın ama harekete geçmeyin. Merkür ileri gidene kadar, daha olumlu sonuçlar elde edebilmek adına; beklemenizi öneririz.

Haziran ayının gündemi: Yenilikleri ve başlangıçları geçtiğimiz ay bolca karşıladınız. Şimdi biraz daha sakin adımlar atma zamanı diyelim.

Aşk tılsımı: Bu ay siz memnun olsanız da olmasanız da duygularınız söz sahibi olacaktır.

Ve seks: Aşka ve heyecana, ten uyumuna her zamankinden çok daha fazla önem verdiğiniz zamanlardasınız.

Boğa

Geçtiğimiz ay burcunuzda bir Güneş tutulması ve Yeniay gerçekleşti. Yenilikleri büyük ve yapıcı bir enerjiyle karşıladınız. Hayatınızla ilgili düzenlemeler yaptınız. Yapı itibari ile kendinizi güven altına alma isteği, bu ay da kendini gösterebilir. Tek fark, daha sezgisel adımlar atma ihtimaliniz yükselebilir.

Venüs Yengeç burcuna 2 Haziran tarihinde giriyor. Özel yaşantınızda elde ettiğiniz güven ve istikrar ortamı ile bu ay konuşulabilirsiniz. Kendinizi iyi hissettiğiniz için bu hissiyatınızı sevdiklerinize de aksettireceksiniz.

8 Haziran’da Yeni Ay İkizler burcunda… Kariyerinize dair aklınızdaki tüm anlaşmazlıkları giderebileceğinizi size şimdiden söyleyebiliriz. İş yerinizde lehinize olabilecek bazı ikili anlaşmalar yapabilirsiniz. Fakat bu noktada ufak da olsa stresli günlere hazırlıklı olmanızı tavsiye ediyoruz. Unutmamanız gereken, her geçirdiğiniz sıkıntının sonunda üretkenliğiniz artabilir ve yaratıcılığınızın güçlendiğini görebilirsiniz.

23 Haziran’da Oğlak burcunda bir Dolunay var. Geçen ay her başlangıç sizin için bir sorgulama alanı idi. Bu ruh halinizden fazlasıyla yorulduğunuzu belirtmeliyiz. Dolunay’la birlikte belki de yorgunluğunuzdan kaynaklanan ani kararlarınız ve bitişleriniz olabilir. Bugün ve sonrasında ani ayrılıklar yaşayabilirsiniz.

Haziran ayının gündemi: Yaz mevsimine girdiğimiz şu günlerde, hem kariyer hem de özel yaşantınızın kontrolünü iyice ele almayı hedefliyorsunuz.

Aşk tılsımı: Sizin için aşk güvendir, eğer bulamadıysanız; aramaya devam edeceksiniz.

Ve seks: Huzurlu bir ortam yaratabildiğinizde, istekli ve tutkulu davranıyorsunuz.

İkizler

Mayıs ayında bir hayli konuşuldunuz. 20 Mayıs’ta Güneş burcunuza geçiş yaptı ve sizin zamanınız başladı. Tam da istediğiniz gibi koşturmacanın ortasında kendinizi buldunuz. Bu ay tatlı bir yorgunluğunuz olabilir. Fakat kontrolü yine de elden bırakmamanız gerektiğini hatırlatalım.

21 Haziran’da Güneş Yengeç burcunda olacak, yani Yengeç burcunun zamanı başlayacak. Hem kariyer hem de özel yaşantınızda kıskançlıklardan doğan bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle iş yerinizde ikili çekişmelere maruz kalmak, sizi bir hayli yorabilir. Sevgilinizle de aranızda bu dönemde soğuk rüzgarlar eserse, nedenini biraz kendinizde aramanız gerektiğini söylemeliyiz.

23 Haziran’da da Dolunay Oğlak burcunda gerçekleşecek. Size verilen sözlerin tutulmasını beklediğiniz için bu dönemde biraz diken üstü hissetmeniz olası… Hatta size verilen sözlerin tutulup tutulmadığına bakarak kariyerinizle alakalı bazı kararlar da verebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta, duyumlarınızın söylenti ya da gerçek olduğunu iyi ayırt edebilmek…

27 Haziran tarihine özellikle dikkat etmenizi önerebiliriz. Venüs bu tarihte Aslan burcuna geçiş yapıyor. Hayatınızda önem verdiğiniz ikili ilişkilerinizde güç savaşları mevzu bahis olabilir. Bir taraf olma zorunluluğu, sizi bir hayli zorlayabilir. Bu ay kişiliğinizin yeni yönlerini keşfetmekle geçirebilirsiniz. Ayrıca bu döngüde maddi kaynaklarınızı aşabilecek harcamalar da yapabileceğinizi söylemek zorundayız.

Haziran ayının gündemi: Bu ay gözlemci olacağınız bir ay… Hem kendinizi hem de yakın çevrenizi sorgulayan bir ruh haline sahip olacaksınız.

Aşk tılsımı: Hem huzur ararken hem de keşiflere meraklı olmak, aşkta dengeyi yok edecektir…

Ve seks: Heyecana olan düşkünlüğünüz aşkı küstürse de siz isteklerinize gem vurmayı pek istemiyorsunuz.

Yengeç

Mayıs ayında gökyüzünde gerçekleşen açılar sizi bir hayli yormuş olmalı. Detaylarla ilgili fazlaca vakit harcamışken, kendinizi de yorduğunuzu sonunda fark ettiniz. Ama sahip olduklarınız ile ilgili sorgulayıcı bir yapıda olmaktan da bir türlü vazgeçemiyorsunuz.

Haziran ayında gökyüzü size çalışıyor diyebiliriz. Birçok açı burcunuzda gerçekleşecek. 2 Haziran’da Venüs burcunuza geçiş yapıyor. Kariyer hayatınız ne kadar koşturmacalı olursa olsun, bu döngüde aşka olabildiğince vakit ayırmak isteyeceksiniz. Libidonuzun yüksek olduğu günlerde, duygularınızla karar vermek doğal olsa gerek. Kendinizi bu konuda fazla zorlamamanızı tavsiye edebiliriz.

21 Haziran’da Güneş burcunuza geçiyor ve sizin döneminiz başlıyor. İkili ilişkilerinizdeki kıskanç tavırlarınız, sevdiklerinizin sabrını sınayabilir. Ayrıca gereksiz ayrıntıları da fazlaca merak edebilirsiniz.

23 Haziran tarihine özellikle dikkat etmelisiniz. Oğlak burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Her ne kadar tutkulu bir âşık olsanız da bu dönemde ya sizin kararınızla ya da karşı taraftan kaynaklanan bir adımla, bazı ayrılıklar yaşanabilir.

26 Haziran’da da Merkür burcunuzda gerilemeye başlayacak. Merkür iletişim gezegenidir. Bu döngüde iş hayatınızla ilgili önemli diyaloglar sekteye uğrayabilir. İletişim kopukluğu yaşamak, canınızı bir hayli sıkacaktır.

Haziran ayının gündemi: Sezgisellik, bu ayki en önemli gündem maddeniz diyebiliriz. Hem avantaj hem de dezavantajlarını yaşayabilirsiniz.

Aşk tılsımı: Çok fazla beklenti içine girmek, sizi aşkta zora düşürmesin…

Ve seks: Beklentilerinizin karşılanmasını hep istiyorsunuz, bu bağlamda motivasyonunuz şekilleniyor.

Aslan

Mayıs ayında sizi mutlu edebilecek net gelişmeler meydana gelmiş olabilir. Egonuzu besleyen bu sonuçlarla yüksek motivasyona sahip olsanız da biraz sakinliğe de ihtiyaç duyuyorsunuz.

8 Haziran’da Yeni Ay İkizler burcunda olacak. Geçtiğimiz ay yapmış olduğunuz girişimlerin sonuçlarını, bu ay kariyer hayatınızda alabileceksiniz. Ayrıca bu dönemde olumlu diyebileceğiniz iş anlaşmaları da yapabileceğinizi size hatırlatalım. Lider ruhunuza tam da uyacak bir ruh hali içindesiniz.

21 Haziran, Güneş Yengeç burcunda… Kariyer yaşantınızda sezgilerinize çoğu zaman kulak vermek istemeyebilirsiniz. Fakat bu açı ile sezgilerinizin doğruluğuna inanarak yol almanızı tavsiye edelim.

27 Haziran’da Venüs burcunuzda olacak. Özel yaşantınızda karar mercii olma çabanız devam ediyor diyebiliriz. Bu bağlamda bazı güç savaşları içinde kendinizi bulabilirsiniz. Haklılığınızı düşündüğünüzde, karşı tarafı dinlemekte zorlanıyorsunuz ama çözüm yolunda odaklanmak istiyorsanız; farklı fikirlere de değer vermeye çalışmalısınız. Ayrıca bu dönemde gelirlerinize de dikkat edin çünkü harcamalarınız bariz bir şekilde artabilir. Bir planlama yapmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Haziran ayının gündemi: Düşünerek hareket etmenin faydalarını bu ay görebilmek için sınırlarınızı zorlayabilirsiniz.

Aşk tılsımı: Fazla duygusal olmaktan mutluluk duyabileceğiniz gelişmeler sizinle olacaktır.

Ve seks: Yüksek egoyla birlikte memnuniyet dereceniz de yükseliyor…

Başak

Detaylara verdiğiniz önemle hayatınızı şekillendiriyorsunuz. Sizin için planlama ve uygulama sonunda net adımlar atmak, hayati önem taşıyor. Sizi iyi tanıyan yakın çevreniz, bu hassasiyetlerinize çok önem veriyor olmalı. Aksi takdirde aranıza bir mesafe koymayı bile düşünebilirsiniz.

Bu bağlamda 26 Haziran’daki açı ikili ilişkilerinizi yakından ilgilendiriyor. Merkür Yengeç burcunda geri gitmeye başlıyor. Disiplininize uymayan kim olursa olsun, tavrınızı net bir şekilde koymak isteyeceksiniz, biraz kırıcı da olabileceğinizi size hatırlatmak isteriz. Çok yönlü düşünmeye çalışarak bu dönemi atlatabilirsiniz.

2 Haziran tarihinde Venüs Yengeç burcunda olacak. Çoğu zaman mantık insanı olmaya çalışsanız da aslında kendinizi en iyi siz biliyorsunuz. Duygularınız size ne yapmanız gerektiğini söyleyecektir. Belki de daha anlayışlı bir insan olmanıza bu süreç yardım edecek. Ayrıca ani gelişen iş seyahatleri de gündeminizi bir hayli meşgul edebilir. Yanınızda çok güvendiğiniz insanların olmasını daha da arzulayacaksınız.

19 Haziran’da Güneş Jüpiter ile kavuşuyor. Bugün hayatınızda önem verdiğiniz bir gün haline gelebilir. Aldığınız kararlarla ve yol haritanızla, şansınızı aslında siz kendiniz yaratıyorsunuz. Bu döngüde şansınıza her zamankinden çok daha fazla güvenebileceğinizi söyleyebiliriz.

Haziran ayının gündemi: Alışkanlıklarınızdan ve karakterinizden yine pek ödün vermeyeceğiniz bir Haziran ayı sizinle…

Aşk tılsımı: Aşkın değerini daha iyi anlayabilmek için teslimiyet duygusunu yaşamanız gerektiğini düşünebilirsiniz, karşı tarafın söz hakkı olacaktır…

Ve seks: Kontrolü elden bırakmaya çalışmak, sizi ve arzularınızı özgür bırakacak…

Terazi

Geçtiğimiz ayı doğrularınızı diğer insanlara kanıtlamak ve rahatsız olduğunuz dengesizlikleri gidermek için geçirdiniz. Bir hayli zaman harcadınız ama mutlu da oldunuz diyebiliriz.

Haziran ayındaki açılar, sezgilerinizi kullanmanız yönünde sizi uyaracaktır. Güneş 21 Haziran’da Yengeç burcuna geçiş yapacak. Yengeç burcunun tüm özellikleri, hayatınızdaki baskınlığını arttıracaktır. Bu dönemde sabırlı davranacaksınız, yavaş ama emin adımlarla hareket etmenin faydasını da göreceksiniz.

Yeni Ay 8 Haziran tarihinde İkizler burcunda oluşacak. Geçtiğimiz aydan yarım kalan bazı işleriniz varsa, bugünlere denk gelebilecek bazı kararlı adımlarınız olabilir. Yeni Ay’la birlikte İkizler burcunun her işi hızlı sonuçlandırma yeteneği de hayatınızda olabilir. Daha net bir örnek vermemiz gerekirse, her zaman alışık olmadığınız birden fazla sorumluluğu alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Özellikle ailenizle alakalı karar aşamalarında, sizden somut bir adım bekliyor olacaklardır.

23 Haziran’da Oğlak burcunda bir Dolunay oluşacak. Bugünü kendi lehinize çevirmek için fırsatlarınız olacaktır. Son derece üretken ve pozitif olmayı başarabildiğinizde, güzel gelişmeleri de karşılayabileceksiniz. Fakat Dolunay’da duygu yoğunluğu yaşarsınız. Kendinizi baskı altında hissediyorsanız, Dolunay’ın etkilerine maruz kalıyorsunuz diyebiliriz.

Haziran ayının gündemi: Kariyerinizle ilgili memnuniyetiniz yüksekse bu ay ailenize her zamankinden daha fazla vakit ayıracaksınız.

Aşk tılsımı: Dolunay, derin düşüncelere sahip olmanıza sebep olduğunda, aşkı ve güveni bir arada bulduğunuz insanı yanınızda isteyeceksiniz.

Ve seks: Sezgiselliğin ağır bastığı bu ay, tutkularınızın gücüne pek karşılık veremeyebilirsiniz.

Akrep

Geçen ay özellikle kariyer hayatınızda belirgin adımlar attınız ve zamanınızın çoğunu işlerinize harcamış olabilirsiniz. Sizin başarınızın sırrı, güçlü tutkularınızı hayatınızın her alanına yaymayı iyi bilmenizden geçiyor.

Venüs 2 Haziran’da Yengeç burcuna geçecek. Tam işlerime yoğunlaştım derken, aşk yine kendi zamanını yaratmak için harekete geçebilir. Hazırlıksız yakalanabilirsiniz fakat pek de şikâyetçi olmayacağınızı söyleyebiliriz. Son zamanlarda işyerine o kadar vakit ayırdınız ki aniden gelen bu misafire memnun olacaksınız.

21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçtiğinde su grubu bir burç olduğunuz için etkilerini pek fark edemeyebilirsiniz. Çünkü sezgisellik zaten sizin ikinci adınız gibi olmuş… Bu dönemde ayrıca biraz meraklı bir tavır içinde de olabilirsiniz. Bu ruh haliniz aile yaşantınızda ufak tebessümlere neden olsa da aynı durum işyerinizde geçerli olmayabilir.

26 Haziran tarihinde Merkür’ün geri hareketi Yengeç burcunda… Bu açının geçerli olduğu günün bir hafta öncesi ve sonrasına ayrıca dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Sizin için önem arz eden konularınızı sonuçlandırma aşamasına getirmelisiniz. Bu döngüde iletişimle ilgili bazı sorunlar yaşayabileceğinizden, biraz daha sabırlı hareket edip düşünmeye çalışın.

Haziran ayının gündemi: Duygu ve düşünceler bu dönemde fazlaca ağır bassa da siz hayatınızın kontrolünü elde tutmakta zorlanmıyorsunuz, bu yüzden de rahatınız yerinde…

Aşk tılsımı: Siz aşk olmadan kanadı kolu kırık hissedersiniz, hayatınıza sızdıysa aşk, kıymetini bileceksiniz.

Ve seks: Yeni heyecanlarla birlikte istekleriniz de belirginleşecektir.

Yay

Mayıs ayında burcunuzda gerçekleşen tam Ay tutulmasının etkilerini belirgin bir şekilde yaşamış olmalısınız. Hatta bu sebeple birçok işinizi de ertelediniz. Bu ay özellikle yarım kalan işlerinize konsantre olmak zorunda hissedebilirsiniz kendinizi…

Yeni Ay 8 Haziran’da İkizler burcunda oluşacak. Aklınıza takılı kalmış evrak işlerinizi bitirmeye çalışırken, bu dönemde yeni iş teklifleri ile de karşılaşabilirsiniz. Yüksek bir kavrama yeteneğine sahip olduğunuz için her koşulu değerlendirmekte geç kalmayacaksınız. Fakat yine de karar noktasına geldiğinizde ailenizden fikir desteği almak isteyebilirsiniz.

Oğlak burcunda 23 Haziran’da bir Dolunay gerçekleşecek. Sizi bugün için önceden uyaralım, yine acil bir planlamaya gitmeli, işlerinizi neticelendirmeli ve bugünü daha sakin geçirmelisiniz. Ayrıca Dolunay’ın etkili olduğu günlerde, ailenizden bir yakınınızın taşınma kararıyla karşılaşabilirsiniz. Sizi şaşırtabilir bu karar çünkü aniden gelişecektir.

27 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçiyor. Aslan burcunun yüksek egosu, bugünlerde hayatınızda etkili olabilir. Özellikle iş yerinizdeki rekabeti net bir şekilde artık görebileceksiniz. Bu durum bazı şeyleri tekrar değerlendirmeye almanıza sebebiyet verebilir. Mantık çerçevesinde kararlar almaya çalışmalısınız.

Haziran ayının gündemi: Geçen ayın gündem maddelerinin baskın geldiği bir ay… Önceliklerinizi belirlemek sizin elinizde olacak.

Aşk tılsımı: Hayata dair istekleriniz netleştikçe, aşkta da ne istediğinizi bilir bir hale gelmeye başlayacaksınız.

Ve seks: Partnerinizle her sorunu konuşabilmek, ona olan bağlılığınızı arttırıyor ve tutkularınız da bu bağlamda güçleniyor.

Oğlak

Her zaman programlı hareket etmeye alışık bir burç olduğunuzu söyleyebiliriz. Fakat hayatın her anını da kontrol altında tutamayacağınızı bu ay size gösterecek. Keyfinizi kaçırmamaya özen gösterin, bazı konuları zamana bırakmanın faydalarını da yaşamaya çalışın.

2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Yaz aylarına doğru çok alışık olmasanız da aşka dair konular kafanızı fazlasıyla kurcalayacak. Aslında kendinize ve duygularınıza dair çözmek istediğiniz kör noktalara yoğunlaşmak, size çok iyi gelecek.

21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiş yapıyor ve duyguların, sezgilerin önemi bir kez daha anlaşılıyor. Ayrıca bu döneme özel bazı davranış değişiklikleriniz kendini gösterebilir. Ailenizle yakından ilgilenmeniz, onların şaşırmalarına sebep olabilir çünkü yoğun iş temponuza alışık olduklarından, sizinle vakit geçirmeyi unutmuş olabilirler.

26 Haziran, Merkür’ün Yengeç burcunda gerilemeye başladığı tarih… Bu dönemde iletişimle ilgili hiçbir probleminiz olmasa da kısa süreli de olsa yalnız kalma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu noktada kendinize ayırdığınız zamanlarda bol bol düşünme fırsatı da elde edebileceksiniz.

Haziran ayının gündemi: Haziran ayı çevrenizdekiler için ufak olsa da sizin için önemli değişikliklerle dolu gözüküyor…

Aşk tılsımı: Siz aşkla sakinleşen bir kişilik yapısına sahipsiniz. Değer verip değer gördüğünüzde sizden mutlusu yok.

Ve seks: Zamana bıraktıkça kendinizi ve isteklerinizi daha iyi anlayabileceksiniz.

Kova

Mayıs ayında gerek aşk hayatınızda gerekse kariyerinizde başlangıçlar yapmış olabilirsiniz. Bu yeniliklerin bazılarını kendiniz istediğiniz halde bazıları da önünüze bir fırsat gibi çıkmış olabilir. Geçtiğimiz ay da Haziran ayı da fırsatları değerlendirmeniz için dikkatli olmanız gereken aylar…

Yeni Ay 8 Haziran’da İkizler burcunda meydana gelecek. İkizler burcunun yönetici gezegeni Merkür olduğu için iletişim, seyahat, harcama ve lükse düşkünlük daha da artacaktır bu süreçte. Yeni Ay hangi burçta oluşuyorsa, o burcun yönetici gezegenine göre ve burcun belirgin özelliklerine göre hayatınızda bariz etkiler baş gösterecektir.

23 Haziran’da Oğlak burcunda bir Dolunay oluşuyor. Bu döngüde duygusal, alıngan ve çok hassas olacaksınız. Yakın çevrenizden her zamankinden çok daha fazla anlayış beklentiniz var.

27 Haziran’da Venüs Aslan burcunda… Geçtiğimiz ay kariyerinizle ilgili elde ettiğiniz artılarla, gelirlerinizde belirgin bir artış meydana geldi. Fakat gelirleriniz artarken, bu döngüde giderleriniz de artacaktır; dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Harcamalarla alakalı bir planlama çıkartmak, sizi birçok konuda avantajlı bir konuma getirecektir.

Haziran ayının gündemi: Duygusal baskı yaşarken doğru kararlar vermeye çalıştığınız bir süreç…

Aşk tılsımı: Karşılıklı anlayış beklerken, tek taraflı düşünmemeye çalışın.

Ve seks: Bu ay da bağlılığınızı sınayacağınız bir ay…

Balık

Mayıs ayı kendinizi gösterdiğiniz bir aydı, iş yerinizde sanatsal yönünüzün baskın olduğu yaratıcı fikirlerinizle güzel projelere imza attınız. Eğer medya sektöründe çalışan bir Balık burcu iseniz, bu ay da yine kariyerinizde başarılı projeler sizi bekliyor diyebiliriz.

Venüs 2 Haziran’da Yengeç burcuna geçiyor. Yeni atılımlarınızın getirdiği iş seyahatleriniz, gündeminizi fazlasıyla meşgul edebilir. Bu döngüde başarılı bir ekibe ihtiyaç duyacağınız için ikili ilişkilerin önemi de artacaktır.

21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor. Sezgilerinizin ne kadar güçlü olduğunu biliyoruz. Yengeç burcunun döneminde daha da güçlü sezgilere sahip olabilirsiniz, eğer yaratıcılık gerektiren bir mesleğe sahipseniz; çok avantajlı olacaksınız. Fakat size hatırlatmamız gereken, bu dönem kıskançlıkların ve meraklı tavırların çoğalabileceği bir dönem. Yakın çevrenizde güveninizi gerçekten kazanan insanlara açık olmalısınız. İnsanları iyi analiz etmeniz gereken bir döngüde, motivasyonunuzu her zamankinden çok daha fazla yüksek tutmaya çalışmalısınız.

26 Haziran’da Merkür Yengeç burcunda gerilemeye başlayacak. Önem arz eden işleriniz ve çözmeniz gereken ailevi problemleriniz varsa, bu tarihe kadar yapmanız gerekenleri yapın. Çünkü iletişimle ilgili kopukluklar yaşanabilir.

Haziran ayının gündemi: Kendinizi kariyerinize adadığınız bir ay diyebiliriz.

Aşk tılsımı: Siz aşka her zaman vakit ayırmayı başarıyorsunuz, bu ay bu konu ile ilgili daha dikkatli davranın.

Ve seks: Tutkunun yokluğunu en derinden hisseden burçlardansınız…

Yorum Yazın