rolex replica indicates these overall appeal of sentimental charms .

Filarmonia De Camera De Valencia – Sarah Chang

| |

İspanya’nın dünya çapındaki oda topluluğu Filarmónia de Cámara de Valencia, kemanın dahi çocuğu Sarah Chang ile İş Sanat Kültür Merkezi’nde..

Sarah Chang, yöneten/keman

E. Elgar Serenade Mi minör, Op. 20
A. Dvorak Serenade Mi Majör, Op.22
C. Franck Keman Sonatı La Majör
S. Barber Yaylılar için Adagio

4 yaşında ilk konserini veren, 5 yaşında Juilliard School’a burslu giren, 8 yaşında New York Filarmoni çıkışını yapan ve 10 yaşında ilk albümünü kaydeden kemanın dahi çocuğu Sarah Chang, büyük bir hızla başladığı kariyeriyle uluslararası müzik çevrelerini şaşırtmaya devam ediyor. Küçük yaşlarından itibaren dünyanın en saygın orkestra, şef ve eşlikçileriyle çok sayıda konser veren sanatçı, 20’li yaşlarına geldiğinde mükemmel tekniği, görkemli, canlı, muhteşem güzellikteki tonu ve içten ama gerçekçi ifadesiyle eleştirmenlerden büyük övgüler topladı. EMI Classics etiketli 20 albümü bulunan Güney Kore asıllı Amerikalı kemancı, harika yorumlar alan Kurt Masur yönetimindeki Dresdner Philharmonie imzalı son kaydını Brahms ve Bruch keman konçertolarına ayırdı. Güzel kemancıya kendi etkileşim, tını ve disiplin geleneğini oluşturan ve bugün dünya çapındaki solistlerle gerçekleştirdiği ses getiren işbirlikleriyle İspanya’nın kültür elçiliğine soyunan oda topluluğu Filarmónia de Cámara de Valencia eşlik ediyor.

- Geç gelen izleyiciler yalnızca ilk alkış arasında salona alınır. (Salona alınan izleyiciler kendi yerlerine geçme imkânları yoktur.) İlk alkışı kaçıran izleyiciler gösteri arasını beklemek zorundadır. Ara olmayan gösterilerde izleyici salona alınmaz.
- Çocuk etkinlikleri dışında, 7 yaşından küçük çocukların etkinliklere getirilmemesi rica olunur.
- Etkinlik sırasında cep telefonlarının mutlaka kapalı tutulması rica olunur.
- Etkinlik esnasında fotoğraf makinesi, kamera, cep telefonu ve her türlü kayıt cihazı ile kayıt yapılması yasaktır. Cihazların gösteriden önce vestiyere teslim edilmesi önemle rica olunur.
- Öğrenci, öğretmen, 65 yaş üstü izleyiciler, İş Bankası mensup ve emeklileriyle İş Bankası iştirakleri çalışanları için yalnızca 3.kademede uygulanır.
- İndirimli biletler, Biletix Perakende Satış Noktaları, Biletix Çağrı Merkezi ve İş Sanat Kültür Merkezi Gişesi’nden alınabilir.
- Öğrenciler için sınırlı sayıda indirimli bilet yalnızca İş Sanat Ana Gişesinde satılmaktadır. Her bir öğrenci, öğrenci kimliği göstermek şartıyla her etkinlik için bir adet bilet satın alabilir.
- Elde olmayan nedenlerden dolayı etkinliklerde değişiklik yapılabilir. Satın alınan biletler, gösterinin iptali veya tarih değişikliği olması dışında değiştirilemez ya da iade edilemez. İade ve değiştirme işlemleri etkinlik gününe kadar gerçekleştirilmelidir.

Tarihler: 25 Kasım 2014 Salı 20:00
Yer: İş Sanat Kültür Merkezi
Adres: İş Kuleleri Levent Beşiktaş İstanbul
Mail: issanat@isbank.com.tr
Ücret: 1. Kategori – 83.00 TL 2. Kategori – 72.50 TL 3. Kategori – Tam 56.00 TL İndirimli 46.00 TL
Nereden Alınır: Biletix
Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00
Biletix Satış Noktaları, www.biletix.com ve Mekan gişe

Yoruma kapalı

wohnung abmelden berlin

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı