rolex replica indicates these overall appeal of sentimental charms .

Ladurée makaronları ile yeni yıl sürprizi

| |

Makaron yaratıcısı Ladurée yeni yıla özel birbirinden leziz tatları ile sizi makaronların renkli ve büyülü dünyasına çağırıyor.

1862 yılında Ladurée ailesi tarafından Paris’in ilk çay salonu olarak kurulan ve makaronları ile bir dünya klasiği haline gelen Ladurée, yeni yılda fark yaratan kutuları ve rengarenk makaronları ile keyifli hediye alternatifleri sunuyor.

Laduree Macaron Türkiye’de Nişantaşı ve İstinye Park olmak üzere 2 mağazası bulunan ve Paris’in en köklü geçmişe sahip pastanesi Ladurée, frambuazlıdan, adını ünlü Fransız kraliçesi Marie Antoinette’ten alan siyah çaylı ve turunçgil aromalı makarona, menekşeliden portakal çiçekliye tam 18 çeşit makaronu tatlı severlerle buluşturuyor.

Ladurée makaronlarının yanı sıra özel yapım reçelleri, çikolataları, şekerlemeleri, mis kokulu mumları ve özel Fransız çayları ile de çeşitlilik sunuyor.

Parizyen kutular eşliğinde sunulan makaronlar ile yeni yıl keyfine sihirli lezzetler katan Ladurée, mutluluğun tatlarını yaşatıyor.

Yoruma kapalı

wohnung abmelden berlin

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı