rolex replica indicates these overall appeal of sentimental charms .

Wall Street Journal Türkiye kapanıyor

| |

Dow Jones, WSJ Türkiye ve Almanya’nın yayınına son verme kararı aldı.

Rupert Murdoch‘ın kurucusu ve CEO’su olduğu News Corporation‘ın bir birimi olan Dow Jones & Company‘ye bağlı olarak çalışan Wall Street Journal, Türkiye ve Almanya yayınlarını sonlandırma kararı aldığını duyurdu. Duyuruda ABD’de faaliyet gösteren bir radyo istasyonunun, iş ortağı gazetelerle birlikte dağıtılan bir Pazar ekinin ve The Denver Post gazetesinin de kapatıldığı ifade ediliyor.

Wall Street Journal’ın Türkçe internet sitesi yayına 2 Nisan 2013 Salı günü başlamıştı. Çatı şirket Dow Jones’un kararı ile birlikte yayın organı, ikinci yılını dolduramadan hayatını sonlandırmış oldu. Wall Street Journal’da yer verilen haberde alınan bu karar sonucunda tüm birimlerde 50-60 çalışanın işlerini kaybedeceği belirtiliyor.

News Corp, geçtiğimiz hafta yayınladığı bir duyuru ile bilgi servislerinden elde ettiği gelirlerin son çeyrekte, bir önceki yılın aynı dönemine oranla, yüzde 3 düşüş gösterdiğini açıklamıştı. News Corp, abonelik ve satışlardan elde edilen gelirleri yükseliş seyrinde olsa da, reklamlardan elde edilen gelirlerin düşüş eğiliminde olduğunu söylüyor. Bilgi servisleri, yaklaşık 5 bin kişiyi istihdam eden News Corp’un toplam gelirlerinin üçte-ikisini oluşturuyor.

Yoruma kapalı

wohnung abmelden berlin

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı